חדשות

רשימת השיעורים השבועית

לתועלת הציבור - לפניכם רשימת השיעורים השבועית של בית חב"ד לגברים, לנשים, לילדים ולנוער * מתעדכן כל שבוע!

קרא עוד

מחר, יום חמישי, מוצאי ט"ו בשבט (20/1) ערב מיוחד במועדון פרהסיה

בית חב"ד באלקנה מזמין אתכם לערב מיוחד ומרתק לרגל חג האילנות ט"ו בשבט שיתקיים אי"ה ביום חמישי, מוצאי ט"ו בשבט (20/1), בשעה 20:30 בממועדון פרהסיה, במרכז המסחרי * אורח הערב: הרב זימרוני ציק, שליח הרבי לעיר בת-ים ומנהל בית חב"ד הראשון בארץ ישראל * הערב מיועד לנשים ולגברים * הישיבה סביב שולחנות ערוכים * הכניסה חופשית.

קרא עוד

בשבת - התוועדות לרגל י' שבט - שישים שנה נשיאות

ביום שבת, י' בשבט חל יום השנה להסתלקות הרבי הקודם של חב''ד, האדמו"ר רבי יוסף יצחק, ויום בו רבי מנחם-מענדל שניאורסון, הרבי מלך המשיח שליט"א, עלה על כס הנשיאות * באלקנה נציין זאת בהתוועדות רבת משתתפים בבית חב"ד ביום השבת לאחר התפילה בשעה 11:30 בערך (תחילת התפילה בשעה 9:30)

קרא עוד

ברכות לבביות למשפחת ר' חנן וורדה חסן

מזל-טוב! מזל-טוב! לרגל הולדת הנכד מנחם מענדל, בן לניסן חי ושבות אהרונוב. יה"ר שתזכו לגדלו לתורה, לחופה ולמעשים טובים מתוך בריאות אושר ועושר ומנוחת הנפש * לשליחת מזל טוב כנסו ושלחו תגובה.

קרא עוד

ביום ראשון הקרוב: ההתוועדות הארצית לרגל י' שבט

נשלמות ההכנות לקראת האירוע הגדול של ההתוועדות המרכזית שתתקים אי"ה, ע"י האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה, לרגל יום הבהיר י-י"א שבט, יום בו ימלאו בשנה זו 60 שנה לקבלת הנשיאות של הרבי שליט"א מלך המשיח. כל הפרטים - בכתבה המלאה.

קרא עוד

הבבא סאלי והרבי שליט"א מלך המשיח

עשרים ושבע שנה חלפו מעת הסתלקותו לשמי מרום של של הצדיק רבי ישראל אבוחצירא, ה"בבא סאלי". סקירה על קורות חייו וקשריו הענפים עם הרבי שליט"א מלך המשיח, וביטויים מיוחדים שנמעו מפיו בקשר לעניין התגלותו של הרבי שליט"א מלך המשיח.

קרא עוד

רשימת השיעורים השבועית

לתועלת הציבור - לפניכם רשימת השיעורים השבועית של בית חב"ד לגברים, לנשים, לילדים ולנוער.

קרא עוד

החסיד הגוי של הרבי ● מיוחד

הוא היה כומר בפטיסטי, תיאלוג וארכיאולוג, התוודע לעם היהודי ובהשראת מבצע "שבע מצוות בני נח", ייסד והנהיג פרופסור וונדל ג'ונס ארגון שמאחד סביבו את אלפי הגויים המחפשים תוכן רוחני אמיתי לחייהם ● הקפיד לצטט את הרבי שליט"א מלך המשיח אליו: "וונדל ג'ונס, אתה עושה את העבודה החשובה ביותר בעולם" ● השבוע הלך לעולמו לאחר שבעה חודשי סבל ממחלת הסרטן. לג'ונס לא היה מספיק כסף לטיפולים, מכיוון שאת כל כספו השקיע במאמצים הארכיאולוגים ולהפצת מצוות בני נח ● כנסו לכתבה המרתקת

קרא עוד

חודש טבת תשע"א במעון חב"ד אלקנה

בכתבה המלאה ניתן לצפות בגלריית תמונות מחודש טבת תשע"א במעון חב"ד באלקנה.

קרא עוד

התוועדות לגברים ונוער לרגל כ"ד טבת - יום ההילולא של אדמו"ר הזקן - ביום חמישי הבא בשעה 21:30 בבית חב"ד אלקנה

תושבי אלקנה והסביבה מוזמנים להתוועדות לרגל יום ההילולא של אדמו"ר הזקן בעל התניא והשו"ע ביום חמישי הבא אור לכ"ד טבת (30/12) 21:30 בבית חב"ד אלקנה ♦ בתוכנית: ניגוני חב"ד ♦ לימוד שיחה של הרבי שליט"א מה"מ ♦ הקרנת בכורה לסרט המיוחד "אמונה בחזית - הרבי למען ביטחון ישראל" - חלק שני - מעורבותו ותרומתו של הרבי מליובאוויטש לביטחון ישראל, ראיונות עם בכירי העיתונאים, בו הם מספרים לראשונה אי-פעם את הפגישות שלהם עם הרבי. ♦ ההתוועדות מיועדת לגברים בלבד

קרא עוד

סגן נשיא ארה"ב: "הרבי תבע לא להסתפק בהישגים" ● וידאו

"הרבי הדגול, מנחם מענדל שניאורסון אמר פעם - ושמעתם את זה לא מעט פעמים - כל דבר חי, ובטח דבר אנושי, לא יכול להישאר סטטי...לא להסתפק בהישגים הקיימים שהצליחו בהם, אלא תמיד לנסות לעבוד יותר ולנצל יותר את הכישרונות שאלוקים נותן לנו כדי לתקן את העולם", אמר סגן נשיא ארה"ב, ג'ו ביידן, במהלך חנוכת המוזיאון הממלכתי להיסטוריה היהודית של ארה"ב שנפתח לפני שבועות ספורים בטקס חגיגי במעמד אישי ציבור ונכבדים צפו בוידאו.

קרא עוד

יום פטירתו של הרמב"ם ● תולדות חייו

היום, כ' בטבת, חל יום פטירתו של הנשר הגדול הרמב"ם, מגדולי חכמי ישראל ומגדולי פוסקי ההלכה בעם ישראל בכל הדורות עליו נאמר 'ממשה ועד משה לא קם כמשה'. הרבי מלך המשיח עודד ללמוד את ספרי ההלכה של הרמב"ם, בתקנה של לימוד סדרת 'משנה תורה' על-פי סדר יומי, תקנה שהפכה את הספרים היסודיים ביותר שנלמדים בתורה אותם כתב הרמב"ם, לנחלת הקהל הרחב ● לתולדות חייו.

קרא עודבית חב"ד אלקנה האיר את מערב השומרון - וידיאו וגלריית תמונות ראשונה.

אלפי חנוכיות וסופגניות חולקו במשך חג החנוכה לחיילים ואנשי הביטחון המשרתים בגזרה * פעילי בית חב"ד בתגבור של תלמידי ישיבת חב"ד בצפת יצאו מידי ערב לשמח ולעודד את החיילים במערב השומרון ולזכותם במצוות החג * הפעילים עברו לקול צלילי חג החנוכה, חילקו סופגניות ועלוני חג מהודרים והדליקו נרות חנוכה. כל חייל אף קיבל דמי חנוכה ועלון מרהיב * חנוכיות בגובה 3 מטר הודלקו מידי ערב בישוב וסביבתו חלקם באש וחלקם מוארים * גם בעלי העסקים במרכז המסחרי זכו לביקור פעילי בית חב"ד וזכו בהדלקת נרות וסופגניות * החיילים אף רכשו אותיות לספר התורה המיוחד לזכות חיילי צה"ל * סרטון וידיאו וגלריית תמונות ראשונה בכתבה המלאה.

קרא עוד

ילדי אלקנה חגגו עם בית חב"ד: למעלה מחמש מאות ילדים והורים במסיבת החנוכה.

שיא באלקנה - למעלה מחמש מאות הורים וילדים השתתפו במסיבת החנוכה באולם הפיס באלקנה שנערכה ע"י בית חב"ד באלקנה ביום שישי באולם הפיס * המסיבה נפתחה בהדלקת נר החנוכה, כשלאחריה עלו 12 מילדי הישוב והכריזו את 12 הפסוקים והקשיבו לדברים מעניינא דיומא * האטרקציה הייתה הצגת תיאטרון 'נקודה טובה' - אבן הברקת" בגירסא יחודית לחג החנוכה שריתק את ההורים והילדים * אטרקציה נוספת וחשובה לא פחות היתה הקמת והדלקת "חנוכיית החסד" שנבנתה ע"י למעלה ממאה קופסאות שימורים שהביאו הילדים והועברו לאחר המסיבה ל"קרן אור" לחלוקה לנזקקים * הגרלת ענק על ספרי קודש, אופניים, חנוכיה ועוד הפתעות נערכה בין הילדים והגרלה נוספת נערכה בין מביאי השימורים * הכינוס בא אל סיומו כשביציאה מקבל כל ילד סופגנייה ודמי חנוכה * בית חב"ד מבקש להודות בשם מאות המשתתפים לכל מי שסייע להצלחת הכינוס * גלריית תמונות ראשונה מהכינוס בכתבה המלאה.

קרא עוד

גלרית תמונות שניה ממסיבת החנוכה שנערכה באולם הפיס על-ידי בית חב"ד אלקנה

גלריית תמונות שניה ממסיבת החנוכה שהתקיימה ביום שישי האחרון באולם הפיס.

קרא עוד


מסיבת חנוכה במעון חב"ד אלקנה - גלריית תמונות.

גלריית תמונות ממסיבת החנוכה במעון חב"ד אלקנה שהתקיימה ביום שישי האחרון

קרא עוד