חדשות

השיעור ב"דבר מלכות" והתוועדות ליל שישי בבית חב"ד - ביום חמישי בשעה 22:00

שיעור מיוחד בפרשת השבוע לאור שיחותיו של הרבי - ה"דבר מלכות" עם התוועדות ליל שישי * השיעור מיועד לגברים ונוער.

קרא עוד

בואו לצפות בקדימון לסרט המיוחד שיוקרן במהלך ההתוועדות במצואי שבת.

הסדרה החדשה "אמונה ובטחון" מגישה תיאורים מדהימים של כמה מתוך ראשי הממשלה, הצבא והמודיעין הישראלי, שמספרים לראשונה אי-פעם את הפגישות שלהם עם הרבי שליט"א מלך המשיח, במגוון נושאים ממדיניות ציבורית וכללית ועד לאסטרטגיה צבאית ■ רבע שעה מתוך הסרט המיוחד לצפייה ■ הסרט המלא "צבא ומודיעין" יוקרן במוצאי שבת במהלך התוועדות י"ט כסלו במועדון פרהסיה שתחל בשעה 20:00.

קרא עוד

במוצאי שבת - סעודת מלווה מלכה והתוועדות י"ט כסלו

ידידי חב"ד והקהל הרחב מוזמנים למסיבת מלוה מלכה והתוועדות חסידית לרגל י"ט כסלו - חג הגאולה של אדמו"ר הזקן ויום ההילולא של המגיד ממעזריטש. הערב ייערך אי"ה במוצאי שבת פרשת וישלח (5/12) בשעה 20:00 במועדון 'פרהסיה' במרכז המסחרי, מול בית חב"ד ♦ בתוכנית: דברי תורה וברכה ♦ ניגוני חב"ד ♦ סעודת מצוה חגיגית ♦ מרצה אורח: הרב צבי ונטורה, משלוחי הרבי לעיר רמת-גן ♦ הקרנת בכורה לסרט המיוחד "אמונה בחזית-הרבי למען ביטחון ישראל" - מעורבותו ותרומתו של הרבי מליובאוויטש לביטחון ישראל, ראיונות עם בכירי הצבא והמודיעין הישראלי, בו הם מספרים לראשונה אי-פעם את הפגישות שלהם עם הרבי.

קרא עוד

השיעור ב"דבר מלכות" והתוועדות ליל שישי בבית חב"ד - ביום חמישי בשעה 22:00

שיעור מיוחד בפרשת השבוע לאור שיחותיו של הרבי - ה"דבר מלכות" עם התוועדות ליל שישי * השיעור מיועד לגברים ונוער.

קרא עוד

בחנוכה כולם מגיעים ל"הרפתקאה בעיירה"...

מסיבת חנוכה המרכזית תיערך ביום שישי א' בטבת (18/12), נר שביעי של חנוכה, בשעה 9:45 בבוקר באולם הפיס ● במרכז התוכנית - הפקת ענק של המחזמר החסידי עם מיטב השחקנים והרקדנים - "הרפתקאה בעיירה" - עלילה מרתקת ומצחיקה לצד הפקה מוסיקלית עשירה ● הכניסה חופשית ● סופגניה ודמי חנוכה לכל משתתף ● הגרלת פרסים ● כל הפרטים בקרוב...

קרא עוד

התוועדות י"ט כסלו המרכזית

ידידי חב"ד והקהל הרחב מוזמנים למסיבת מלוה מלכה והתוועדות חסידית לרגל י"ט כסלו - חג הגאולה של אדמו"ר הזקן ויום ההילולא של המגיד ממעזריטש. הערב ייערך אי"ה במוצאי שבת פרשת וישלח (5/12) בשעה 20:00 במועדון 'פרהסיה' ♦ בתוכנית: ניגוני חב"ד ♦ סעודת מלוה מלכה ♦ מרצה אורח: הרב צבי ונטורה, משלוחי הרבי לעיר רמת-גן ♦ הקרנת בכורה לסרט המיוחד "אמונה בחזית-הרבי למען ביטחון ישראל" - מעורבותו ותרומתו של הרבי מליובאוויטש לביטחון ישראל, ראיונות עם בכירי הצבא והמודיעין הישראלי, בו הם מספרים לראשונה אי-פעם את הפגישות שלהם עם הרבי ♦ פרטים נוספים יפורסמו בשבוע הקרוב.

קרא עוד

התוועדות קבלת פנים והשיעור ב"דבר מלכות" בבית חב"ד - ביום חמישי בשעה 22:00

שליח הרבי מה"מ שליט"א באלקנה הרב יצחק קניג חוזר ביום חמישי ב' בכסלו (19/11) ארצה, מכינוס השלוחים שהתקיים בניו-יורק * התוועדות מיוחדת תיערך במסגרת השיעור בפרשת השבוע - ה"דבר מלכות" * ביום חמישי בשעה 22:00 בבית חב"ד

קרא עוד

שנה לטבח: זוכרים את קדושי בומביי

העולם כולו עקב בדריכות ובציפיה מורטת עצבים, באותם ימים נוראים, לאחר שהמחבלים ימ"ש השתלטו על בית חב"ד בבומביי. כלי תקשורת בכל שפה ומקום בעולם דיווחו על כל שבב מידע, וכולם ציפו, ייחלו והתפללו לבשורות טובות שייצאו מהבנין * קרן אור אחת היתה כאשר מוישי הקטן ניצל בבוקר היום השני למתקפה * בערב שבת קודש, שעה שמאות אלפי נשים הדליקו נר בתפילה לשלום יושבי בית חב"ד, הגיעה הבשורה הנוראה מכל: ששה יהודים נרצחו בידי בני עוולה, ה' יקום דמם. הנרצחים הינם הרב גבריאל וזוגתו רבקה הולצברג, הרב לייבוש טיילבוים, הרב בן-צין קורמן, גב' נורמה שוורצמן וגב' יוכבד הורפז. * יה"ר שתיכף ומיד יקויים הייעוד "הקיצו ורננו שוכני עפר", והם בתוכם, בגאולה האמיתי והשלימה.

קרא עוד

בחזית בית חיינו: מעצמה חובקת עולם

מעצמה. עשרות צלמים ועיתונאים, מכל כלי התקשורת ברחבי העולם, באו לסקר הבוקר את התמונה העולמית של צבא השלוחים של הרבי, הנעמדים בחזית בית המשלח, בית משיח, 'ממנה יוצאת אורה לעולם כולו' בית רבינו שבבל, בית חיינו. המתקיימת זו השנה העשרים ושש (!) משמעותה של תמונה עוצמתית זו, מסמלת יותר מכל, כי אנו 'שלוחי אדוננו' הגענו אל המשלח כדי לומר לו: 'רבי, את שלנו עשינו, קיימנו את שליחותך!' בעבודת השליחות היחידה שנותרה כיום 'קבלת פני משיח צדקנו' ●

קרא עוד

הבאנקעט ● דיווח מלא וגלריית תמונות

בשעה תשע וחצי, שעת פתיחת הכינוס הרשמית, כבר היה 770 מלא בשלוחים, היושבים ליד השולחנות הערוכים ברוב טעם ● את דבר הבד"ץ של שכונת המלך נושא המד"א הרב אהרן יעקב שווי ● על המסכים מוקרן סרט הוידאו המיוחד שהוכן במיוחד לכבוד הבאנקעט, ומתאר את מהפכת השליחות בשנים האחרונות ברחבי העולם, ממקומות מפותחים כמו משיח סנטר שבאוסטרליה ובית חב"ד במונרו טאון שבניו ג'רזי, דרך ארצות אקזוטיות כמו בוליביה, סרי לנקה והפיליפינים.

קרא עוד

חודש מר-חשון תש"ע במעון חב"ד אלקנה

בכתבה המלאה ניתן לצפות בגלריית תמונות וסרטוני וידיאו קצרים מחודש מר-חשון תש"ע במעון חב"ד באלקנה.

קרא עוד

מנהל בית חב"ד באלקנה הרב יצחק קעניג נסע לועידת שלוחי הרבי במרכז חב"ד העולמי בניו יורק

הרב יצחק קעניג טס לניו יורק לרגל כינוס השלוחים העולמי בחצר קודשו של הרבי מליובאוויטש * המעוניינים לשלוח בקשות ברכה מהרבי יכולים לשלוח מייל עם השמות לכתובת: chabad@chabad-elkana.org.

קרא עודהשיעור ב"דבר מלכות" והתוועדות ליל שישי בבית חב"ד - ביום חמישי בשעה 22:00

שיעור מיוחד בפרשת השבוע לאור שיחותיו של הרבי - ה"דבר מלכות" עם התוועדות ליל שישי * השיעור מיועד לגברים ונוער.

קרא עוד

נחתם חודש החגים בבית חב"ד אלקנה בסיפוק ובהצלחה רבה

כמו בכל שנה גם בשנה זו פעל בית חב"ד באלקנה בכל המרץ והעוצמה על חודש ושנה מלאת פעילות נתינה ודאגה רוחנית וגשמית לתושבי הישוב ובכלל. "מראשית השנה ועד אחרים שנה..." * בכתבה המלאה גלריית תמונות מהקפות שניות שנערכו בבית חב"ד.

קרא עוד

זמני התפילות שבת-קודש פרשת בראשית תש"ע

כל הזמנים בכתבה המלאה. *** "כשם שאדם מעמיד את עצמו בשבת בראשית, כך יהיה כל השנה... האור והחיות כו' שמאיר בשבת בראשית, נמשך על כללות השנה" (בשם הבעש"ט)

קרא עוד

חודש החגים במעון חב"ד אלקנה - תשרי תש"ע

בכתבה המלאה ניתן לצפות בגלריית תמונות מחודש החגים, חודש תשרי תש"ע במעון חב"ד באלקנה.

קרא עוד

הושענא רבה בבית חב"ד אלקנה * גלריה

גלריית תמונות מהתוועדות שמחת בית השואבה, לימוד ליל הושענא רבה ותפילות היום.

קרא עוד

"הושענא, למענך גואלנו, הושענא" ● תמונת היום

בכתבה - גלריית תמונות מהתפילות שנערכו בבית חב"ד ובסוכת חב"ד בימי חוה"מ.

קרא עוד