חדשות

מאות מילדי הישוב בתהלוכת ל"ג בעומר בישוב אלקנה

מאות ילדים והורים השתתפו בתהלוכת וכינוס ל"ג בעומר שנערכה ע"י בית חב"ד אלקנה ושליח הרבי מלך המשיח הרב יצחק קעניג * הילדים התאספו במגרש הכדורסל ויצאו בתהלוכה לרחבת בית חב"ד, כשבדרך מצטרפים עוד רבים * במרכז המסחרי נהנו הילדים מכינוס מרשים, הגרלת פרסים, והפנינג מתנפחים * כל הפרטים וגלריה ראשונה - בכתבה המלאה.

קרא עודלמעלה ממאה ילדים בתהלוכת לפידים לכבוד רשב"י בישוב עץ אפרים.

למעלה ממאה ילדים והוריהם צעדו בליל ל"ג בעומר ממגרש הספורט בישוב אל עבר המועדון החדש בישוב שנחנך אף הוא בסיום התהלוכה בהשתתפות ראש המועצה האיזורית שומרון מר גרשון מסיקה. גלריית תמונות וקטע וידיאו בכתבה המלאה * בסיום התהלוכה ניגשו רבים והודו לגברת מירה שושן על הארגון הנפלא.

קרא עוד

נשלמות ההכנות לתהלוכת ל"ג בעומר

תהלוכה מיוחדת לילדי אלקנה והסביבה ביום שישי, ל"ג בעומר 23/5 בשעה 12:00 נפגשים במגרש הכדורסל בישוב ארעי משם נצא בתהלוכה עד למקום הכינוס שיתקיים ברחבת המרכז המסחרי * הפנינג ענק של מתנפחים, בריכת סירות פדלים, מתחם ג'ימבורי ועוד הרבה הפתעות *בתוכנית: אמירת 12 הפסוקים. שירי ל"ג בעומר. הגרלת פרסים יקרי ערך: ספרי קודש, טיסה בשמי הארץ, אופניים mp4, ועוד. שי אישי לכל ילד ללא הגרלה, ושתיה חינם * 40 הילדים הראשונים שיבואו למגרש הכדורסל יקבלו שובר לפיצה * הכניסה חופשית!!! * כרטיסי ההגרלה יחולקו במגרש הכדורסל לפני היציאה לתהלוכה! * לפרטים נוספים ניתן לפנות לטלפון: 054-2112-770 077-5423-770.

קרא עוד

השיעור ב"דבר מלכות" והתוועדות ליל שישי בבית חב"ד - לא יתקיים השבוע

עקב ההכנות לתהלוכת ל"ג בעומר לא יתקיים השבוע השיעור

קרא עוד

סמינר חג השבועות

עמותת 'התקשרות - חויה יהודית רוחנית', מקיימים סמינר בחג השבועות במלון עדן אין בזכרון יעקב. הסמינר יערך בין התאריכים ג-ו בסיון - ארבעה ימים של שיעורים התועדויות סדנאות הופעות עם מיטב המרצים והאומנים והרצאות של הרב יוסי גינזבורג, הרב מרדכי רוטנשטיין הופעת להקת גרויסיע מציע ועוד רבים וטובים

קרא עוד

פסטיבל ל"ג בעומר חב"די

לקראת ל"ג בעומר חברו יחדיו מרכז "ממעל ממש" וחב"ד כרמי יוסף להפקת פסטיבל לצעירים. במהלך הלילה יהנו המשתתפים מחוויה המשלבת הרצאות על מהות היום עם הרב זלמן נוטיק ועם הרב יוסי גינזבורג, תוכנית אומנותית של מיטב הזמרים העכשוויים ואוכל ושתיה מפנקים יהיו במהלך הלילה. בסוף הפסטיבל למעוניינים הנרשמים מראש הסעה הלוך וחזור לרשב"י. לפרטים: רן 050.8440505 . ישראל 054.8477050 דרכי הגעה ב'כתבה המלאה'.

קרא עוד

החודש במעון חב"ד - אייר ה'תשס"ח

בכתבה המלאה ניתן לצפות בגלריית תמונות של חודש אייר תשס"ח במעון חב"ד באלקנה.

קרא עוד

השיעור ב"דבר מלכות" והתוועדות ליל שישי בבית חב"ד - מחר יום ה' בשעה 22:00

שיעור מיוחד בפרשת השבוע לאור שיחותיו של הרבי - ה"דבר מלכות" עם התוועדות ליל שישי.

קרא עוד

היכונו לתהלוכת ל''ג בעומר - "יחד כל ילדי ישראל"...

תהלוכת ל''ג בעומר כבר הפכה למסורת כאשר באלקנה כבכל רחבי תבל צועדים ילדים לצד מבוגרים לכבוד רבי שמעון בר יוחאי * התהלוכה באלקנה תצא אי"ה ביום שישי ל"ג בעומר (23.5) בשעה 12:00 מהמגרש כדורסל בישוב ארעי * והשנה - תוכנית מיוחדת ואטרקציות חדשות - פרטים בקרוב באתר ובלוחות המודעות....* בכתבה המלאה תמונות ווידיאו מהתהלוכה בשנים עברו.

קרא עוד

הקיבוצניקים יחזירו בתשובה גם כן?

"ויכוף כל ישראל"? לאחר שנודעה לכולם חשיבותם הרבה של פעילות שלוחי הרבי שליט"א מלך המשיח הפועלים עם קבוצות המטילים מישראל, נחשף היום כי בתנועה הקבוצית שוקלים להתמודד כנגד בתי חב"ד בפתיחת מרכזים מתחרים. כעת נותר לקוות כי גם שם יוענק למבקרים מנת יהדות גדושה בתוספת אמונה איתנה....

קרא עוד

"עשו כל אשר ביכולתכם" ● וידאו

בעמדנו בשבוע בו חל כ"ח בניסן, היום בו מסר הרבי מלך המשיח את העבודה לקבל פני משיח צדקנו לכל אחד ואחד מאיתנו, הננו בזה להביא את מגזין הוידאו של מכון "לראות את מלכנו" ובו שיחת הקודש הידועה כשהרבי זועק על העבודה של "עשו כל אשר ביכולתכם", בצירוף תרגום לעברית. כמו כן פנינים מחלוקת דולרים כאשר הרב ישראל מאיר לאו עובר בחלוקת דולרים לפני אד"ש, והניגון של "ניעט ניעט ניקאוו".

קרא עוד

תזכורת: הימים האחרונים לברכת האילנות

להזכיר לציבור הגולשים לקיים את 'ברכת האילנות', בימים האחרונים שנותרו עד לסיום חודש ניסן. על פי ההלכה ראוי לברך ברכה זו בימי חודש ניסן, (ובדיעבד יש שסברו גם בחודש אייר), על ראיית שני אילנות מאכל הנתונים בפריחתם. נוסח הברכה הוא: "ברוך אתה ה' אלוקינו מלך העולם, שלא חיסר בעולמו כלום, וברא בו בריות טובות ואילנות טובות ליהנות בהם בני אדם". יצויין כי ברכה זו מברכים רק פעם אחת בשנה, בפעם הראשונה בחודש ניסן, כשרואים את האילנות פורחים. מי שכבר בירך את הברכה, אינו חוזר עליה באותה שנה, גם אם ראה אילן-מאכל ממין אחר פורח.

קרא עוד

תפילה לרפואת הרב מרדכי אליהו שליטא

אתמול בערב הועבר שיעורו הקבוע של כבוד הרב מרדכי אליהו על ידי בנו , הרב שמואל אליהו רבה של צפת * הרב שמח לעדכן את הציבור על שיפור והתאוששות במצבו של אביו אולם הוא הוסיף והדגיש את חשיבות התפילות להחלמתו המלאה והמהירה במיוחד בתקופה הקרובה * הציבור מתבקש לומר פרקי תהילים כל אחד כפי יכולתו * מצורף קובץ פסוקים מפרק קי"ט הערוכים בשם הרב * כל מי שיכול להעביר הלאה תבוא עליו הברכה

קרא עוד

סעודת משיח ברוב עם - ברחבת בית חב"ד!

התמונות צולמו במצלמה סלולרית ובהתאם לכך איכותן...

קרא עוד

סעודת משיח - בחג שביעי של פסח בשעה 18:30 בבית חב"ד

מנהג 'סעודת משיח', נקבע על-ידי הבעל-שם-טוב משום שביום זה מאיר גילוי הארת המשיח • הרבי שלום בער מליובאוויטש נשמתון-עדן, הנהיג שתיית 'ארבע כוסות' בסעודה זו והרבי מליובאוויטש קרא לציבור הרחב להשתתף בה.

קרא עוד

ספירת העומר' - תוכנה חינמית לשירותכם.

"וּסְפַרְתֶּם לָכֶם מִמָּחֳרַת הַשַּׁבָּת, מִיּוֹם הֲבִיאֲכֶם אֶת עֹמֶר הַתְּנוּפָה - שֶׁבַע שַׁבָּתוֹת תְּמִימֹת תִּהְיֶינָה. עַד מִמָּחֳרַת הַשַּׁבָּת הַשְּׁבִיעִת תִּסְפְּרוּ חֲמִשִּׁים יוֹם, וְהִקְרַבְתֶּם מִנְחָה חֲדָשָׁה לַה'"ויקרא (כ"ג, טו-טז) אחרי עמל רב נבנתה תוכנה לספירת העומר, התוכנה מבוססת על מספר היום לפני השקיעה, ואחרי השקיעה מופיע מספר של הספירה עם הברכה. תוכנה מיוחדת זו נבנתה כדי לזכות את הרבים. להורדת התוכנה: http://www.omer08.co.nr

קרא עוד


הצלחה מרשימה ל'יריד חוויות הפסח' באלקנה * גלריה ראשונה

הצלחה מרשימה למאפיית המצות שהופעלה ע"י בית חב"ד, לילדי אלקנה * למעלה מ-250 ילדים ביקרו בה במהלך יום ראשון, ולמדו על ההכנות לחג הפסח ומצוותיו, סילוק החמץ, עבדות ישראל במצרים, יציאת מצרים, הכנות לליל הסדר וכמובן התנסו הילדים בלישת בצק ואפיית המצות, ופשוט נהננו! * גלרית תמונות ראשונה בכתבה המלאה.

קרא עוד