חדשות

מכירת חמץ און-ליין

גם השנה אנו נותנים לכם את האפשרות למכור את החמץ כעת דרך האתר. טופס המכירה יהיה זמין לשירותכם עד יום שישי י"ג ניסן (18/4/08) בשעה 8:00 בבוקר! אז הזדרזו ובצעו את המכירה כבר מהיום.

קרא עוד

מכירה מסובסדת של מצות שמורות עבודת-יד ממאפיית כפר חב"ד

לקראת חג הפסח עלה בידינו בס"ד לארגן מכירה מיוחדת ומסובסדת של מצות עבודת יד מהמאפיה הגדולה בעולם בכפר חב"ד. פרטים במודעה.

קרא עוד

קמחא דפסחא' - תשס''ח

כמידי שנה בהתקרב חג הפסח, מארגן בית חב''ד מבצע רחב היקף של חלוקת 'קמחא דפסחא' עבור משפחות זקקות ובודדים במצוקה על מנת שמשפחות אלו ירגישו ויחוו את חג החירות כבכל בית בישראל * כל הדרכים לסייע באמצעות בית חב"ד אלקנה - בכתבה המלאה.

קרא עוד

ב' ניסן: "אני עולה השמימה"...

ביום ב' ניסן נסתלק האדמו"ר הרש"ב - רבי שלום דובער אדמו"ר החמישי בחב"ד. בנו וממשיכו של אביו, הרבי מהר"ש מליובאוויטש. בשעת פטירתו ביקש להיות נוכח יחד עם כל תלמידי הישיבה אותה הקים. ברוסטוב, על יד נהר דון, שרוסיה, לפני ההסתלקות הוא אמר: "אני עולה השמיימה, ואת הכתבים אני משאיר לכם".

קרא עוד

הציבור מתבקש לומר תהילים לרפואת מאירה בת צ'רנה בלה מיכאליס

מאירה מיכאליס עברה הבוקר (שבת) אירוע מוחי בגזע המוח הציבור מתבקש להתפלל לרפואתה: מאירה בת צ'רנה בלה.

קרא עוד

אירוע היסטורי לרגל י"א ניסן, יום הולדתו של הרבי מלך המשיח.

"א ניסן היסטורי. בעוד שבועיים, יתקיים אירוע היסטורי לרגל י"א ניסן, יום הולדתו של הרבי מלך המשיח. לאור השתתפות השיא בשנה שעברה כאשר 20 אלף איש גדשו את אצטדיון בלומפילד, ואלפים רבים נותרו בחוץ, תיערך השנה ההתוועדות המרכזית באצטדיון רמת גן, האצטדיון הגדול בישראל בהשתתפות חמישים אלף איש. את האירוע האדיר יכבדו רבנים, אישי ציבור ונכבדים, וינעימו בשירתם שני ענקי הזמר החסידי ר' מרדכי בן-דוד, ור' יעקב שוואקי לצד מקהלת האחים פיאמנטה במבחר ניגוני חב"ד. כרטיסים והסעות מאלקנה. פרטים בטלפון 054-2112770.

קרא עוד

רבנית וצדקנית * כ"ה אדר

הרבנית ידעה מה המשמעות להיות רעייתו של הרבי. היא לא סתם אישה שנישאה לאדם גדול וקיבלה גדולה כרבנית של ליובאוויטש. היא היתה בת של רבי, וידעה בדיוק באיזה מסירות נפש מדובר. היא ידעה היטב עד כמה קשה ותובענית העבודה של רבנית - אף שבימי אביה ליובאוויטש לא הייתה בממדים שכאלה. מוגש לרגל כ"ה אדר יום הולדתה. צרור סיפורים מיוחדים ב'כתבה המלאה'.

קרא עוד

זמירון לסעודה שלישית לע"נ הקדוש רועי אהרון רוט הי"ד

לרועי הייתה אהבה מיוחדת לזמירות שבת, ובאופן מיוחד התחבר לשירי הנשמה של סעודה שלישית. חברי המשפחה, הפיקו זמירון עם שירי סעודה שלישית, בסוף הזמירון הובאו דברים שכתבה אורלי, אימו של רועי הי"ד. ניתן להוריד הזמירון בכתבה המלאה.

קרא עוד


השיעור ב"דבר מלכות" והתוועדות ליל שישי בבית חב"ד - מחר יום ה' בשעה 22:00

שיעור מיוחד בפרשת השבוע לאור שיחותיו של הרבי - ה"דבר מלכות" עם התוועדות ליל שישי.

קרא עוד

ברכות לבביות למשפחת ר' חנן וורדה חסן

מזל טוב מזל טוב! לרגל בואה של בתם אפרת רבקה בקשרי השידוכין עם נתן טסה * יה"ר שיזכו לבנות בית נאמן בישראל, בניין עדי עד על יסוד התורה, המצוות והחסידות. מתוך הרחבה, אושר ועושר בגשמיות וברוחניות.

קרא עוד

גלריית תמונות מפעילות פורים

* קריאות מגילה * חלוקת משלוחי מנות ועלוני הסברה * * פעילות עם אנשי כוחות הביטחון * סעודת פורים ושמחת עדלידע במרכז המסחרי * גלריית תמונות ב'כתבה המלאה'

קרא עוד


גלריית תמונות מתפילות ערב וליל חג הפורים, קריאת המגילה ומברית המילה של משפחת קעניג

תמונות מהתפילות וקריאת המגילה בליל פורים בבית חב"ד ושמחת ברית המילה של משפחת קעניג שנערכה בערב פורים באוהל שהוקם ברחבת הבית חב"ד.

קרא עוד


החודש במעון חב"ד - אדר-ב' ה'תשס"ח

בכתבה המלאה ניתן לצפות בוידיאו ובתמונות של חודש אדר-ב' במעון חב"ד באלקנה.

קרא עוד

מתנות לאביונים' בהידור - בבית חב"ד

מצווה על כל אחד ואחד לתת בפורים צדקה לשני עניים לפחות * בית חב"ד מחלק מתנות לאביונים ביום הפורים עצמו! * התקשרו עכשיו ותרמו בעין יפה. פרטים נוספים בטלפונים: 054-2112770 או בטלפון 052-5699691. לחילופין - ניתן לשים גם בקופת הצדקה שליד דלת הדואר במעטפה עליה יצויין "מתנות לאביונים" * קבלה תישלח בדואר * המתנות יחולקו אי"ה ביום פורים עצמו לתושבי האיזור הנתמכים ע"י בית חב"ד * חג פורים שמח!

קרא עוד

זמני התפילות וקריאת המגילה בבית הכנסת חב"ד "אוהל לאה"

זמני התפילות וקריאת המגילה בבית חב"ד אלקנה(על-יד הדואר במרכז המסחרי) - פרטים בכתבה המלאה... פורים שמח !!!

קרא עוד

משפחת קעניג מודיעה על מועד הברית:

ביום חמישי תענית אסתר בשעה 16:30 - תפילת מנחה. בשעה 17:00 - ברית המילה. בשעה 18:10 - תפילת ערבית. בשעה 18:25 - קריאת מגילה. בשעה 19:00 - סעודת מצווה.

קרא עוד

מזל טוב: למשפחת קעניג נולד בן

מזל טוב מזל טוב! לשליח הרבי מלך המשיח שליט"א ומנהל בית חבד באלקנה הרב יצחק ורעייתו שטערנא שרה יחיו לרגל הולדת בנם שיחי * יהי רצון שתזכו להכניסו בבריתו של אברהם אבינו ולגדלו לתורה לחופה ולמעשים טובים יחד עם שאר יוצאי חלציכם מתוך הרחבה גשמית ורוחנית.

קרא עוד