חדשות

החודש במעון חב"ד - אדר-ב' ה'תשס"ח

בכתבה המלאה ניתן לצפות בוידיאו ובתמונות של חודש אדר-ב' במעון חב"ד באלקנה.

קרא עוד

מתנות לאביונים' בהידור - בבית חב"ד

מצווה על כל אחד ואחד לתת בפורים צדקה לשני עניים לפחות * בית חב"ד מחלק מתנות לאביונים ביום הפורים עצמו! * התקשרו עכשיו ותרמו בעין יפה. פרטים נוספים בטלפונים: 054-2112770 או בטלפון 052-5699691. לחילופין - ניתן לשים גם בקופת הצדקה שליד דלת הדואר במעטפה עליה יצויין "מתנות לאביונים" * קבלה תישלח בדואר * המתנות יחולקו אי"ה ביום פורים עצמו לתושבי האיזור הנתמכים ע"י בית חב"ד * חג פורים שמח!

קרא עוד

זמני התפילות וקריאת המגילה בבית הכנסת חב"ד "אוהל לאה"

זמני התפילות וקריאת המגילה בבית חב"ד אלקנה(על-יד הדואר במרכז המסחרי) - פרטים בכתבה המלאה... פורים שמח !!!

קרא עוד

משפחת קעניג מודיעה על מועד הברית:

ביום חמישי תענית אסתר בשעה 16:30 - תפילת מנחה. בשעה 17:00 - ברית המילה. בשעה 18:10 - תפילת ערבית. בשעה 18:25 - קריאת מגילה. בשעה 19:00 - סעודת מצווה.

קרא עוד

מזל טוב: למשפחת קעניג נולד בן

מזל טוב מזל טוב! לשליח הרבי מלך המשיח שליט"א ומנהל בית חבד באלקנה הרב יצחק ורעייתו שטערנא שרה יחיו לרגל הולדת בנם שיחי * יהי רצון שתזכו להכניסו בבריתו של אברהם אבינו ולגדלו לתורה לחופה ולמעשים טובים יחד עם שאר יוצאי חלציכם מתוך הרחבה גשמית ורוחנית.

קרא עוד

השיעור ב"דבר מלכות" והתוועדות ליל שישי בבית חב"ד - מחר יום ה' בשעה 22:00

שיעור מיוחד בפרשת השבוע לאור שיחותיו של הרבי - ה"דבר מלכות" עם התוועדות ליל שישי.

קרא עוד

הסמינר הבא- "ונהפוך הוא!"

לחץ על הפלייר כדי לראות את התוכנייה

קרא עוד

יהודה ברקן על הביקור אצל הרבי * ראיון וידאו

"...כשהרבי הסתכל אלי עם העיניים הכחולות החודרניות האלה, הרגשתי 'בום' כמו חץ בלב"... "כנראה שזה עשה לי משהו..." * השבוע במסגרת תוכנית הוידאו – 'זווית יהודית' של אתרי 'חב"ד שעל האתר', מרואיין השחקן יהודה ברקן, בסיפור התקרבותו לעולמה של היהדות * "...התחלתי לספר לחברים שלי שאני 'מדבר כל בוקר עם בורא עולם..' הם חשבו שהלך ה'ברקן'... "התחרפן"... יצאה שמועה: לא להתקרב לברקן... הוא בשיחות עם בורא עולם..." * המשחק האמיתי.

קרא עוד

החודש במעון חב"ד - אדר-א' ה'תשס"ח

בכתבה המלאה ניתן לצפות בוידיאו ובתמונות של חודש אדר-א' במעון חב"ד באלקנה.

קרא עוד

היערכות מוגברת למבצע פורים

שלושה שבועות לפני חג הפורים ובבתי חב"ד בכל רחבי תבל מתכנונים למבצע פורים בהיקף נרחב. במהלך החג יזכו השלוחים את המוני בית-ישראל בקריאת המגילה ויאפשרו להם לקיים את מצוות משלוח-מנות ומתנות לאביונים. לפני החג יבקרו השלוחים במוסדות החינוך השונים וינחילו לילדים את תודעת הפורים ומצוותיו. על פי הוראתו של הרבי מלך המשיח שליט"א, נערכים השלוחים להביא את שמחת הפורים לכל יהודי כשדגש מיוחד מושם על אנשי כוחות הביטחון, אלמנות ויתומים.

קרא עוד

אסנט: "סופשבוע שכולו צחוק ושמחה"

מכון אסנט בצפת יקיים יקיים בימים ט"ו - י"ז באדר סוף שבוע מיוחד למקורבים. התוכנית המיוחדת תתקיים במכון בצפת. את התוכנית ילוה הד"ר שלמה שיש שירתק את הקהל בשלל נושאים מגוונים. לפרטים: ‎1-800-30-40-70‏, ‎04-6921364‏ chavaya@ascent.co.il

קרא עוד

שינוי בזמני השיעור ב"דבר מלכות" והתוועדות ליל שישי בבית חב"ד - מחר יום ה' בשעה 22:00

לבקשת מרבית המשתתפים, השיעור שמתקיים מידי יום חמישי הוזז לשעה 22:00 (במקום בשעה 21:30 כפי שהיה עד כה) * שיעור מיוחד בפרשת השבוע לאור שיחותיו של הרבי - ה"דבר מלכות" עם התוועדות ליל שישי.

קרא עוד

במהלך בדיקת מזוזות נתגלו מזוזות פסולות ברשות השידור

תלונות על אי מזוזות במשרדי רשות השידור בשכונת רוממה שבירושלים הביאו לבדיקה של שאר דלתות, אז התגלו עשרות מזוזות פסולות, חלקן מאז כתיבתן וחלקן שנפסלו במהלך השנים * כתב הערוץ הראשון ר' אורי רווח ראה לנכון להירתם ל"מבצע מזוזוה" ולהביא מזוזות חדשות לחדרי העובדים * השינוי ברשות השידור בדרך?

קרא עוד

נחתמה הוועידה השנתית של השלוחים והפעילים

  • כתב חב"ד אינפו שלום דובער זלצמן
  • 07/02/2008
  • חדשות

מאות שלוחים ופעילים נטלו השבוע (יום ב') חלק בוועידה השנתית להפצת בשורת הגאולה שאורגנה ע"י מטה משיח בארה"ק * הוועידה נפתחה בשעות הצהריים וננעלה קרוב לחצות בהצלחה חסרת תקדים, כשמאות המשתתפים יצאו בהרגשה מרוממת תוך התחזקות בהפצת בשורתו של הרבי מלך המשיח * במהלך הוועידה נשאו דברים אישי ציבור, ראש עיריית שדרות מר אלי מויאל, ראש עיריית רחובות מר שוקי פורר, רבנים ומשפיעים * כמו כן במהלך מושבי הוועידה שולב נושא שלימות הארץ באופן מרכזי.

קרא עוד

הסמינר הקרוב "אם אין אני לי טוב לי"

נפגשים שוב! בסמינר "אם אין אני לי- טוב לי" אשר יתקיים בפורים קטן טו'- יז' באדר א', 21-23 בפברואר במלון עדן-אין, בזכרון יעקב משנכנס אדר מרבים בשמחה! אז הצטרפו אלינו לשלושה ימים מרתקים, מעמיקים ושמחים סדנאות, ריקודים וסעודות שבת באוירה חמה מיוחדת בהנחיית אנשי רוח ומומחים בתורת הנפש מחירים- יחיד בחדר של שלושה- 450 ש' יחיד בחדר זוגי 560 ש' **פעילויות לילדים בזמן ההרצאות ** נשמח לראותכם! לפרטים אפשר להתקשר לשרית 0546795770

קרא עוד


20 שנה לפטירת הרבנית חיה מושקא

היום (שלישי), כ"ב שבט, מציינים 20 שנה לפטירתה של הרבנית הצדקנית מרת חיה מושקא ע"ה, אשת יבלחט"א הרבי שליט"א מלך המשיח ? מאז ועד היום קמו אלפי מוסדות, מוסדות חינוך, קרנות גמח"ים ועוד לעילוי נשמתה ? תולדות חייה בכתבה המלאה.

קרא עוד

החודש במעון חב"ד - שבט ה'תשס"ח

בכתבה המלאה ניתן לצפות בוידיאו ובתמונות של חודש שבט ה'תשס"ח במעון חב"ד באלקנה.

קרא עוד

מצגת לילדים לכבוד חמשה עשר בשבט

בכתבה המלאה תוכלו לצפות במצגת שנערכה על ידי צעירי חב"ד על חג האילנות.

קרא עוד

"כי האדם עץ השדה" - לרגל חג האילנות, חמשה עשר בשבט

ביום שלישי נחגוג את ט"ו בשבט – חג האילנות. מהו ט"ו בשבט ואת מה חוגגים בו? לכל חלק מהבריאה יש יום בשנה, שהוא עבורו ראש השנה. יום בו הוא נידון, ובו נקבע מה "יעבור עליו" בשנה הבאה. ראש השנה לאדם הוא בא' בתשרי, ולאילנות – בט"ו בשבט, שבו נקבע מה יהא בגורלם, מה תהיה כמות המים שישתו, ועוד. כמו כן יש לתאריך זה השלכות הלכתיות רבות, כידוע ליודעים * נשאלת השאלה: מדוע האדם חוגג את חג האילנות? את ראש השנה לאילנות שיחגגו האילנות?! * למאמר המרתק כנסו לכתבה המלאה.

קרא עוד