חדשות

מכירה מסובסדת של מצות שמורות עבודת-יד ממאפיית כפר חב"ד

לקראת חג הפסח עלה בידינו בסייעתא דשמייא לארגן מכירה מיוחדת ומסובסדת של מצות עבודת יד מהמאפיה הגדולה בעולם בכפר חב"ד. פרטים במודעה. *** כמו"כ ניתן למכור את החמץ באמצעות בית חב"ד - לפרטים ניתן לפנות במייל או בטלפונים: 03-9075707 או 054-2112770.

קרא עוד

גלריית תמונות ווידיאו שניה מאפיית המצות של ילדי אלקנה

גריית תמונות שניה וקטעי וידיאו מיריד חוויות הפסח באלקנה, בכתבה המלאה.

קרא עוד

הצלחה מרשימה ל'יריד חוויות הפסח' באלקנה

הצלחה מרשימה למאפיית המצות שהופעלה ע"י בית חב"ד, לילדי אלקנה * למעלה מ-250 ילדים ביקרו בה במהלך יום ראשון, ולמדו על ההכנות לחג הפסח ומצוותיו, סילוק החמץ, עבדות ישראל במצרים, יציאת מצרים, הכנות לליל הסדר וכמובן אפו את המצות בעצמם * גלרית תמונות ראשונה בכתבה המלאה.

קרא עוד

בעוד עשרה ימים: 20,000 יחגגו יום הולדת לרבי באצטדיון בלומפילד

במטה משיח באה"ק עובדים בימים אלו ימים כלילות להצלחת חגיגת י"א ניסן המרכזית שתתקיים בעוד עשרה ימים בח' ניסן, באיצטדיון בלומפילד בתל אביב. באירוע הענק צפויים להשתתף כעשרים אלף איש בתכנית ארוכה ומיוחדת, בה ישאו דברים רבנים, משפיעים ושלוחים. במהלך הכנס הענק יתקיימו גם מופעי שירה של מיטב גדולי הזמר החסידי ובראשם מרדכי בן דוד, יעקב שוואקי וליפא שמעלצר. אל תחכו לרגע האחרון - הבטיחו השתתפותכם * כרטיסים ניתן להשיג בבית חב"ד

קרא עוד

נשמות מתעוררת בכינוס השלוחות / חלק ד'

איריס ז'ורלט, כתבת Ynet שיצאה למסע אל עצמה ואל היהדות בכנס השליחות של חב"ד מפרסמת את הפרק האחרון בסדרה בו היא מתארת את החויה של שבת בקראון הייטס, הבנקאט המפואר של כינוס השלוחות העולמי, וכתוצאה מכך על ההחלטה הטובה שקיבלה,וגם מה היא השפיעה על השליחה שליותה אותה. קטעים רלונטיים ב'כתבה המלאה'.

קרא עוד

"קמחא דפסחא" על ידי בית חב"ד אלקנה

איך נביא גם השנה את שמחת החג לעוד יהודים? כל הדרכים להעביר סיוע לנצרכים באמצעות בית חב"ד אלקנה, לקראת חג הפסח הקרב ובא - בכתבה המלאה.

קרא עוד

יריד חוויות הפסח באלקנה - ביום שלישי הקרוב ר"ח ניסן

הפעילות מיועדת לתלמידי גני-ילדים ובתי-ספר יסודיים, ומקנה להם שלל חוויות הקשורות בחג, ובכלל זה התנסות אישית בלישת הבצק ובאפיית מצה. הפרטים המלאים בכתבה המלאה.

קרא עוד

אירועי פורים - גלריית תמונות - 2

גלריית תמונות נוספת בכתבה המלאה

קרא עוד

פורים מסביב לשעון באלקנה

* מסיבת פורים מרשימה לילדי הישוב * קריאות מגילה מסביב לשעון * חלוקת משלוחי מנות ועלוני הסברה * סעודת פורים ושמחת עדלידע במרכז המסחרי * תמונות ווידיאו ב'כתבה המלאה'

קרא עוד

זמני התפילות וקריאת המגילה בבית הכנסת חב"ד "אוהל לאה"

זמני קריאת המגילה בבית חב"ד (על-יד הדואר במרכז המסחרי) - פרטים בכתבה המלאה... פורים שמח !!!

קרא עוד

למעלה מ-300 ילדים והורים השתתפו במסיבת פורים באלקנה

מסיבת פורים נערכה אמש באולם הפיס, לרגל חג הפורים, בהשתתפות מאות מילדי הישוב * במרכז התוכנית נערכה הצגת המגילה ע"י תיאטרון הבובות החסידי של משפחת שוורץ * הגרלת פרסים יקרי ערך נערכה בין המשתתפים * בפרס הראשון- אופנים, זכה הילד יונתן אהרונוביץ. תמונות וקטעי וידיאו בכתבה המלאה.

קרא עוד

חב"ד שעל אתר מציגים: תחרות התחפושות הגדולה

לאחר שבועות של הכנה מאומצת ומדוקדקת, היום עולה לאוויר אתר פורים בעשרות אתרי חב"ד שעל אתר

קרא עוד

ערב נשים ביום ראשון הקרוב

ערב נשים לרגל ז' אדר יום ההולדת וההילולא של משה רבנו, בנושא: "זוגיות ותקשורת במשפחה עם הפסיכולוג והגרפולוג הרב מרדכי רוטנשטיין. הערב יתקיים בעז"ה ביום ראשון ז' אדר ה- 25.02 בשעה 20:30 בבית חב"ד, מרכז מסחאי, שערי תקוה - נא לא לאחר ארוחה קלה חלבית מיוחדת * עלות למשתתפת 20₪

קרא עוד

מסיבת פורים לילדי אלקנה והסביבה

ביום שני הקרוב ח' באדר (26/2) בשעה 4:30 אחה"צ באולם פיס באלקנה תיערך מסיבת פורים לילדי היישוב והסביבה * בתוכנית: תיאטרון הבובות של משפחת שוורץ בסיפור המגילה, חידונים ושעשועונים והגרלה על אופני הרים ועוד עשרות פרסים * משלוח מנות לכל ילד * כולם מוזמנים * הכניסה חופשית!!!

קרא עוד

נביא הגאולה ע"פ משנת הרבי - ד"ר יצחק קראוס

לאחרונה ראה אור ספר חדש בשם "הנבא בן אדם", בהוצאת 'מס' בעריכת אודיה צוריאלי ובו אסופת מאמרים אקדמים בנושא נבואה • בין המאמרים הבולטים בספר הוא מאמרו של הד"ר יצחק קראוס הנושא את השם נביא הגאולה - נבואה וגאולה, ועוסק בשיחתו של הרבי מפרשת שופטים תנש"א, שיש לפרשה בכמה פנים • המאמר המרתק וקטעי וידיאו משיחותיו של הרבי בכתבה המלאה •

קרא עוד

לא סופר סת''ם ואפילו לא סתם סופר אלא סופר ערבי!

בלשכת ההגהה של הרב לנדא בבני ברק תולה על לוח המודעות מזוזה שנכתבה על-ידי... ערבי! כמובן שמזוזה כזו פסולה מעיקרה. ברכישת מוצרי סת"ם יש להזהר ולהשתדל לקנותם ממקור אמין.

קרא עוד

פורים - ההכנות בעיצומן

בית חבד אלקנה נערך כמידי שנה להבאת שמחת החג לבית ישראל. כולם מוזמנים להשתתף במצוות החג הממשמש ובא. פירוט פעילות חג הפורים בכתבה המלאה.

קרא עוד

ברוך דיין האמת

מתפללי בית כנסת חב"ד "אוהל לאה" משתתפים בצערו של ר' חנן חסן על פטירתו לאחר מחלה קשה של אחיו ר' יצחק חי חסן. "המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוסיפו לדאבה עוד" - "והקיצו ורננו שוכני עפר" והוא בתוכם.

קרא עוד

השבת, שבת שקלים בה מברכים את חודש אדר: התוועדות בבית חב"ד

השבת תתקיים התוועדות חסידית בבית הכנסת חב"ד 'אוהל לאה' שבמרכז המסחרי. ההתועדות תתקים לאחר תפילת שחרית (11:30 בערך), תחילת התפילה בשעה 9:30. שאר זמני תפילות השבת בכתבה המלאה.

קרא עוד

כ"ב שבט: 19 שנים להסתלקות הרבנית חיה מושקא.

הרבנית, שהיתה בתו של הרבי הקודם, רבי יוסף-יצחק שניאורסון, נפטרה בכ"ב בשבט ה'תשמ"ח והיא בת 87 שנה. הרבנית ע"ה היתה תעלומה גדולה בחייה, וגם אחר פטירתה עדיין רב הנסתר על הנגלה. מאז פטירתה קמו בעולם כולו מאות מוסדות הנושאים את שמה הקדוש, בעיקר מוסדות להפצת תורה ויהדות לנשים.

קרא עוד