דף הבית | הרשמה למגזין | תרומה | צור קשר
קטעי וידיאו בנושא משיח וגאולה | בית חב''ד אלקנה

בית חב''ד אלקנה > קטעי וידיאו בנושא משיח וגאולה

קטעי וידיאו בנושא משיח וגאולה

וידיאו מעצרת הרבבה - י"א ניסן תשס"ו

20/06/2010 - ח תמוז התשע

רבבת חסידים התכנסה בי"א בניסן בהיכל יד אליהו שבתל אביב לעצרת שכולה חיזוק ההתקשרות והאמונה ברבי מלך המשיח. לפניכם וידאו מכל הנאומים המחזקים והמרגשים של הרבנים, המשפיעים ואישי הציבור שהשתתפו בכנס (קטעי השירה לא הוכנסו מסיבה טכנית).

אהבת ישראל להבאת הגאולה - הרב מנחם מענדל גלוכבסקי

20/06/2010 - ח תמוז התשע

מתוך כינוס י' שבט תשס"ט הרב מנחם מענדל גלוכובסקי רב קהילת חב"ד ברחובות וסגן מזכיר בית דין רבני חב"ד. הרב גלוכובסקי מדבר על החשיבות להתאחד סביב נבואתו של הרבי שליט"א מלך המשיח על הגאולה הקרובה, הוא מתבל את דבריו בקטעים ממכתבי הרבי שליט"א מלך המשיח ומשלים רבים, ומסביר כי אהבת ישראל היא הכח להביא את ההתגלות של הרבי שליט"א מלך המשיח הגאולה האמיתית והשלימה ומסיים בהכרזת הקודש "יחי אדוננו".

הרב הראשי לישראל מכריז 'יחי אדוננו' ● וידאו

20/06/2010 - ח תמוז התשע

בכינוס שנערך ע"י הרב זמרוני ציק, בשנת ה'תשנ"ה, בכיכר מלכי ישראל, נואם רבה הראשי של ת"א דאז, והרב הראשי לישראל כיום, ובמילים נרגשות מעלה על נס את פעילותו של הרבי מלך המשיח כשהוא מסיים את דבריו בהכרזת הקודש "יחי אדוננו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד!"

הנאום של ר' ראובן: אין תחליף לאמת ● וידאו

20/06/2010 - ח תמוז התשע

לא פעמים רבות הסכים ר' ראובן דונין ע"ה לשאת דברים באירועים רשמיים ובמעמד אלפים מאנ"ש חסידי חב"ד. אחת מאותם פעמים נדירות היתה בכינוס ה'הקהל' הארצי, שאורגן ע"י' האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה', בכ"ה אדר א' תשנ"ה בהיכל הסינרמה בתל אביב. כשדמעות בעיניו דיבר ר' ראובן בהתרגשות בלתי רגילה, דברים שהותירו רושם בלתי נמחה על קהל האלפים. הנאום, שנישא חודשים ספורים לאחר הבילבול האיום בליבות רבים מאנ"ש מג' תמוז ה'תשנ"ד, התייחס ישירות למצב, כשבדבריו הוא מדגיש כי "אין תחליף לאמת" ● מוגש ליום היארצייט לצפיה הנאום, שהיוה הכנה למעמד הזמנת הרבי שליט"א מלך המשיח לכינוס, ע"י הרב דונין בעצמו, התיחס לאמונה הפשוטה, של כלל חסידי חב"ד שהרבי שליט"א הוא המלך המשיח ויבוא ויגאלנו תיכף ומיד ממ"ש. בין השאר קרא לאחדות השורות בקרב אנ"ש. אתר הגאולה מגיש את הנאום המצמרר והמרגש במלאות 5 שנים לפטירתו.

נשי חב"ד מעניקות לרבי קופה ● וידאו

20/06/2010 - ח תמוז התשע

ט' מר חשון תשנ"ב. משלחת נשי חב"ד מעניקה לרבי מלך המשיח קופת צדקה בדוגמת 770 - בית משיח 'מקדש מעט'. בתרגום לאנגלית.

מנחם שמו - ד' מנ"א מ"ט ● וידאו

20/06/2010 - ח תמוז התשע

קטעים משיחת ד' מנחם אב תשמ"ט בתרגום לאנגלית. תוכן השיחה מדבר אודות "מנחם שמו"

עידוד יחי - ר"ח כסלו תשנ"ג ● וידאו

20/06/2010 - ח תמוז התשע

עידוד יחי בר"ח כסלו בזמן כינוס השלוחים.

תוף מרים - י"ב אד"ר תשנ"ב ● וידאו

20/06/2010 - ח תמוז התשע

נשי חב"ד מגישות לרבי שליט"א תוף מרים איתו רקדו הנשים בעקבות שיחות הרבי. על התוף מופיע הכיתוב 'יחי אדוננו מורנו ורבינו המלך המשיח לעולם ועד'. הוידאו בתרגום לאנגלית.

"מתנה לרבי שיבנה המקדש" ● וידאו

20/06/2010 - ח תמוז התשע

קטע מיוחד מחלוקת דולרים. שבו עובר יהודי מאוסטרליה אצל הרבי מלך המשיח ומביא לרבי, דגם גדול של בית המקדש שבנה יחד עם תלמידי תו"ת באוסטרליה. על לוחית ההקדשה נכתב "מתנה לכ"ק אדמו"ר שליט"א שיבנה מקדש במקומו ועומד על גג ביהמ"ק ואומר להם לישראל "ענווים הגיע זמן

ט"ו אייר תנש"א - עידוד שירת 'יחי' ● וידאו

20/06/2010 - ח תמוז התשע

מגישים לרבי חתימות 'קבלת המלכות' ● וידאו

20/06/2010 - ח תמוז התשע

משלחת נשי חב"ד מגישה לרבי בתאריך ב' מר חשון תשנ"ב חבילת חתימות 'קבלת המלכות' בהם מקבלים על עצמם אנשים מכל רחבי תבל את מלכותו של הרבי כמלך המשיח. הוידאו בלה"ק בתרגום לאנגלית.

קטעים מיוחדים בעניני גאולה ● וידאו

20/06/2010 - ח תמוז התשע

קטעים מיוחדים בעניני גאולה ומשיח - מתורגמים לעברית. שיחת כ"ח ניסן תשנ"א - עשו כל אשר ביכולתכם. השיחה המפורסמת 'קער א וועלט היינט', הרבי לרב אליהו 'הגאולה נמצאת על סף הפתח', מלך המשיח נתגלה בכל התוקף - עידוד שירת יחי, עיתונאים מדברים עם הרבי על משיח והגאולה

קטעי שיחות על צעקת - עד מתי

20/06/2010 - ח תמוז התשע

"אין צורך בהוכחה שהרבי חי" ● וידאו ● הרב מרדכי שמואל אשכנזי בכנס חסידי חב"ד בב' ניסן תשנ"ה

20/06/2010 - ח תמוז התשע

נאום מרתק שנשא הרב מרדכי שמואל אשכנזי בכנס חסידי חב"ד בב' ניסן תשנ"ה באולם יד אליהו, בו הוא מחזק את האמונה הטהורה בכך שהרבי מלך המשיח חי והוא עומד לגאול את עם ישראל בכל רגע. הרב אשכנזי התייחס לכך שאין צורך בהוכחה שהרבי חי, כי כאשר רואים את כלל חסידי חב"ד לאחר ג' תמוז, זאת ההוכחה הטובה ביותר. באדיבות אתר "הגאולה" ● לצפיה בוידאו

בכנס החיזוק: ר' מענדל מכריז "יחי" ● וידאו ●

20/06/2010 - ח תמוז התשע

הימים ימי ניסן תשנ"ד וקהילת חב"ד בארץ ובעולם כולו נמצאת בהתעוררות עצומה לפעול את ההתגלות של הרבי מלך המשיח. צעירי אגודת חב"ד מארגנים כנס התעוררות בהשתתפות רבני ומשפיעי חב"ד, כאשר על המלאכה מנצחים הרב ישראל הלפרין והרב זמרוני ציק. בכנס עצמו, מזמין המנחה הרב נפתלי רוט את המשפיע הרב פנחס לייבוש הרצל להקריא את פסק הדין שהרבי הוא מלך המשיח ועליו לחיות בחיים נצחיים, ומיד לאחר מכן מזמין את המשפיע ר' מענדל פוטרפס להכריז עם הקהל את הכרזת הקודש "יחי אדוננו". באדיבות אתר "הגאולה".

הדפסה שלח לחבר שתף

בית הכנסת ובית חב"ד "אוהל לאה" אלקנה (ע"ר). כתובת: מרכז מסחרי, ת.ד. 722, אלקנה. טלפון: 077-5423-770  03-907-5707.

מנהל בית חב"ד ושליח הרבי מלך המשיח שליט"א: הרב יצחק קעניג. סלולרי: 054-2112-770. מייל: chabad@chabad-elkana.org